Towarzystwo śpiewacze Harfa

X

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Filmowa premiera internetowa
Warszawa
sobota, 27 czerwca 2020r. godz. 16.00

INTERNETOWY KONCERT:
Rewizyta w Polsce - Koncert połączonych chórów

 

Z uwagi na panującą nadal pandemię koronawirusa chcemy Państwa zaprosić na internetowy koncert REWIZYTA W POLSCE- KONCERT POŁĄCZONYCH CHÓRÓW.

Z cyklu „ MELODIE WIELU KULTUR” w dniach 15 i 16 czerwca2019 r. w Kościele Ewangelicko-Reformowanym oraz w Kościele Starokatolickim Mariawitów odbyły się dwa wielkie koncerty połączonych chórów.

 

Link do filmu: https://youtu.be/i1KlR2_ecxs

 

READING  MALE  CHOIR  i TOWARZYSTWA ŚPIEWACZEGO  „HARFA” Na zaproszenie Towarzystwa Śpiewaczego Harfa RMVC zaśpiewał w Polsce po raz pierwszy.

Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach rewizyty. Chór Harfa  koncertował w Anglii w 2017 r. 

Film zawiera materiały z prywatnych archiwów.

Reading Male Voice Choir został  założony w 1971 roku przez Gwyn Arch wraz z akompaniatorem Clive'a Watermanem. RMVC brało udział w wielu konkursach na przestrzeni lat. Jednym z wcześniejszych było zwycięstwo w konkursie BBC3 Radio, Let the Peoples Sing w 1979 roku.  Od wyjazdów do Llangollen International Eisteddfod po konkursy tak odległe jak Cornwall i Yorkshire, a także międzynarodowe festiwale w Irlandii (Cork) i Szwajcarii (Montreux). Jedną szczególną cechą RMVC jest różnorodność miejsc, w których koncertował, nie tylko w Anglii i Walii, ale także w Norwegii, Holandii,, Niemczech,  a także w Hiszpanii, na Litwie, w Irlandii, Francji, Austrii, Szwajcarii i we Włoszech.

Jeżeli możecie Państwo wesprzeć naszą Organizację w tym trudnym czasie to prosimy o wpłatę na konto Towarzystwa Śpiewaczego Harfa..